karrier

Projektvezető/Műszaki előkészítő munkakörbe
munkatársat keresünk

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Tervdokumentációk feldolgozása
  • Helyszíni bejárásokon való részvétel és felmérések elkészítése
  • Műszaki egyeztetések bonyolítása megrendelőkkel és tervezőkkel
  • Alvállalkozói és beszállítói árajánlatok bekérése és értékelése
  • Költségvetések, árajánlatok készítése
  • Kivitelezés irodai és helyszíni irányítása
  • Minőség és határidő betartása
  • A kivitelezés ütemtervnek megfelelő haladásának biztosítása
  • Építési napló jogszabályokban foglaltaknak megfelelő vezetése
  • Saját és alvállalkozói létszám munkavégzésének szervezése
  • Anyagok megrendelése és szállítások koordinálása
  • Szerződések írása

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • ArchiCad vagy AutoCad program ismerete

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú közép-, vagy felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 év építőipari területen szerzett tapasztalat
  • TERC V.I.P. és Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló, pontos, precíz, gyors munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség, agilitás
  • Nagy terhelhetőség, rugalmasság

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kiváló munkakörülmények és munkahelyi légkör
  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Azonnali kezdés lehetősége
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • minimum 3 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Nem igényel nyelvtudást

  • Fényképes önéletrajzzal